NOVINKY

Nadační fond Ozbrojených složek České republiky ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení Policie České republiky Vám představují II. ročník benefičního kalendáře pro rok 2020.
Při přípravě kalendáře jsem ke spolupráci vyzvala převážně ženy, jež ve svém profesním životě zajišťují bezpečnost občanů České republiky a spolupodílejí se na zajištění...

Oriflame je švédská kosmetická společnost nabízející vysoce kvalitní kosmetiku po celém světě více jak 50 let. Vývojové centrum sídlí v irském Dublinu, kde pracuje na 100 vědeckých pracovníků. Tato společnost je držitelem několika patentů a mnoha certifikátů kvality i ekologické šetrnosti.

Mgr. Jana Černochová je předsedkyní Výboru pro obranu, předsedkyní podvýboru pro válečné veterány a místopředsedkyní Stále komise pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství, která trvale podporuje Nadační fond Ozbrojených složek ČR. I tento rok ji patří jedna strana našeho charitativního kalendáře, která vznikala v poslanecké sněmovně.

Příslušnice Cizinecké policie Lenka Ferenčuková je další vyjímečnou ženou, jenž podpořila náš charitativní kalendář. Uniformu obleká už 16 let a potkat ji můžete v místě výkonu služby na Letišti Václava Havla v Praze-Ruzyni.

Od dnešního dne můžete nakupovat naše nadační darovací šeky a to v hodnotách 200,-Kč, 500,-Kč a 1.000,-Kč.

Společnost VITAR s.r.o. je tradiční český výrobce vitamínových doplňků a své produkty vyváží do více než 40 zemí světa. Její dceřiné společnosti vyrábí také špičkovou sportovní výživu Enerit určené sportovcům-vytrvalcům a VITAR Veterinae vyrábí veterinární přípravky.