NOVINKY

Společnost DEF-TEC Defense s.r.o. sídlící na Kosoři je autorizované servisní centrum vozů Jaguar a Land Rover. Provádí jejich veškeré opravy, servis, provozuje e-shop a za 10 let provozu provedli servis u více jak 10.000 vozů.
Její mechanici také za tuto dobu upravili či postavili několik speciálů pro ozbrojené složky. Proto se rozhodli tuto...

Společnost Paddock Drink jako první darovala do naší Vánoční materiální sbírky 2020 pro vojáky nasazené v zahraničních operacích a Speciální síly Policie České republiky 480 ks 568 ml energetických nápojů v celkové hodnotě 19.200,- Kč.

Naše nadační kalendáře zdobí také Policejní obvodní oddělení Třemošná, územní odbor Plzeň-venkov. Děkujeme zejména vedoucí oddělení npor. Ing. Šárce Kabátové

Dnes jsme odeslali a začali předávat naše nadační kalendáře a to zejména pracovníkům Vězeňské služby České republiky a Justiční stráži, Cizinecké policii, Kriminální službě a Městské policii hl.m. Prahy.
DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!

Společnost TGAS s.r.o. je novým partnerem Nadačního fondu Ozbrojených složek ČR a v její kamenné prodejně na adrese Poděbradská 88/55, Praha 9 tak můžete nově nakoupit náš benefiční kalendář pro rok 2021. TGAS s.r.o. je plně profesionální tým nezávislých bezpečnostních poradců, jejichž zkušenosti vycházejí z...