NOVINKY

Kdo by neznal krabičku NIVEA, která se stala součástí života mnoha rodin po celé generace. Její specifická vůně a sametová struktura se nezměnily od roku 1952. NIVEA se stala jedním z nejúspěšnějších výrobků pro péči o pokožku všech dob. Ale především se stala symbolem tradice pro miliony rodin ve více než 200 zemích světa.

Za dodávku dnešních roušek děkujeme Evě Mašatové, Jaroslavě Tiché, Šárce Rajchrtové, Galerii výtvarného umění Hannah Bártíkové a Janě Poddané. Do dnešního dne jsme přerozdelili na cca 3 tis. vámi dodaných bavlněných roušek.Velmi si ceníme toho, že nás v našem úsilí podporujete a společně s námi napomáháte příslušníkům Ozbrojených složek České...

V minulých dnech jsme také část naší materiální sbírky předali Zásahové jednotce KŘP Jihomoravského kraje. Tato zásahová jednotka je mimo jiné také aktuálně nejlepší z Policejního mistrovství České republiky zásahových jednotek, kde se utkala s dalšími dvanácti elitními útvary.

Skupina operativního nasazení Celní správy České republiky je určena ke speciálním úkonům při zajišťování pachatelů trestné činnosti v různých oblastech činnosti celní správy. Disponuje skvěle vycvičenými a vybavenými specialisty pro zvlášť nebezpečné a krizové situace.
Během včerejšího dne jsme měli možnost i této jednotce předat část naší...

Dne 9. března jsme předali část naší materiální sbírky také příslušníkům Oddělení hlídkové služby a Dopravnímu inspektorátu Policie České republiky v Krakovské ulici na Praze 1.Hlídková služba je vykonávána s cílem chránit bezpečnost osob a jejich majetku, předcházet a zabraňovat porušování veřejného pořádku a páchání trestné činnosti, zakročovat...

Tento lehký výsadkový prapor typu komando představuje hlavní expediční sílu Armády České republiky a je určen k plnění taktických úkolů na území ČR i mimo něj a to v rámci národního i aliančního seskupení sil. V současné době se také jeho příslušníci podílejí na posílení státních hranic.