NOVINKY

Vzhledem ke skutečnosti, že se naše Vánoční materiální sbírka nedostala včas k celnímu odbavení a kontrole do Centra zabezpečení zahraničních operací Armády České republiky, k nimž zpravidla dochází plánovaně již v listopadu, rozhodla jsem se rozvážet dary českým vojákům, kteří doplňovali či z velké části nahrazovali zdravotnický a ošetřující...

Pohodové Vánoční svátky a v Novém roce bojujte za to, v co věříte s těmi, kteří vám vždy budou krýt záda.Děkujeme vám za vaši důvěru a přízeň.

Dne 24.12. se nám podařilo rozzářit 53 párů očí příslušníků 25.protiletadlového raketového pluku ze Strakonic, kteří na cestu domů a do 10ti denní karantény dostali část naší Vánoční materiální sbírky.Tu jsme jim předali v pražske Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Dne 22.12. jsme se setkali s příslušníky 25.protiletadlového raketového pluku AČR a zástupci Stodské nemocnice. Měla jsem tu možnost a čest předat část naší Vánoční materiální sbírky těmto 6ti mužům, jenž ve své rotaci vypomáhali zdravotnickému personálu především v místech antigenních odběrů a Anesteziologicko-resuscitačním oddělení. Zde...

Společnost Mondeléz International je předním českým světovým výrobcem cukrovinek a pečených produktů. V současné době prodává své produkty ve více jak 160 zemích světa.
I v letošním roce podpořila naši Vánoční materiální sbírku, do které věnovala produkty Milka za více jak 60.000,- Kč.

Část naší Vánoční materiální sbírky jako poděkování za službu a pro radost dnes obdržel Útvar rychlého nasazení Policie České republiky.