NOVINKY

Dne 24.3. 2020 jsme vypsali výše uvedenou materiální sbírku, kterou v těchto dnech ukončujeme předáním posledního sortimentu od našich nadačních partnerů směrem k útvaru ROZA. Účelem naší sbírky bylo podpoření všech těch, jenž v době koronavirových opatření posilovali služby v oblastech hraničních přechodů a uzavřených oblastech. Měl to být projev...


Děkuji za velmi příjemné setkání zástupcům 7. mechanizované brigády v Hranicích panu plukovníku Petru Blechovi a vrchnímu praporčíku Aleši Machálkovi a zástupci 71. mechanizovaného praporu mjr. Ing. Martinu Krči.

Dnešní den patřil setkání s bývalým policistou Radovanem R., který je v naší nadační rodině již druhým rokem. Radovan R. sloužil u Policie České republiky 25 let. V jihomoravském kraji působil jako vedoucí oddělení silničního dohledu. Za volantem služebního BMW ho postihla ruptura aneurysmatu, jejíž důsledkem auto havarovalo. Lékaři mu zachránili...

Nasazují pro vás své zdraví, nasazují pro vás své životy. Celoživotně se vzdělávají, trénují a prochází tvrdým výcvikem proto, aby jste mohli bězpečně žít.

NUTREND D.S., a.s. je český výrobce sportovních doplňků výživy a potravin, který na českém trhu působí od roku 1993. Zaměstnává téměř 250 zaměstnanců, a své produkty vyváží do téměř 60 zemí světa.