Setkání s vojáky ve Stodské nemocnici

04.01.2021

Dne 22.12. jsme se setkali s příslušníky 25.protiletadlového raketového pluku AČR a zástupci Stodské nemocnice. Měla jsem tu možnost a čest předat část naší Vánoční materiální sbírky těmto 6ti mužům, jenž ve své rotaci vypomáhali zdravotnickému personálu především v místech antigenních odběrů a Anesteziologicko-resuscitačním oddělení. Zde napomáhali s péčí o pacienty v předoperačním a pooperačním období a během 10 dnů své služby byly velkou pomocí a oporou lékařům a sestrám, což osobně ocenila zejména Bc. Drahomíra Letáková, vrchní sestra interního oddělení.

 
Včerejší den pro ně znamenal nejen cestu domů, ale také 10ti denní domácí karanténu. Velmi si vážíme toho, co pro nás nejen pro obranu naší země vykonáváte....Za možnost tohoto velmi příjemného setkání děkuji zejména Bc. Monice Součkové, která souhlasila s nápadem chlapcům udělat překvapení, radost a osobně poděkovat.


25.protiletadlový raketový pluk "Tobrucký"'je součástí Vzdušných sil Armády České republiky. Hlavním úkolem útvaru je zabezpečení protivzdušné obrany bojových jednotek, vzdušného prostoru České republiky a objektů státního významu v rámci národního posilovacího systému a aliančního systému PVO v Evropě.


DĚKUJEME.....