Předání Vánoční materiální sbírky Armádě České republiky

13.11.2019

Dne 12. listopadu jsem s dodávkou naloženou sortimentem od našich partnerů Vánoční materiální sbírky  2019 vyrazila směr Pardubice, kde se nachází Centrum zabezpečení zahraničních operacích. V úvodu jsem se setkala s tiskovou a informační důstojnicí 14.pluku logistické přepravy, které jsem poskytla informace o činnosti Nadačního fondu Ozbrojených složek České republiky a také o naší druhé Vánoční materiální sbírce pro vojáky nasazené v zahraničních operacích. Příjemné bylo také osobní setkání s pplk. Davidem Petříkem, účastníkem třech zahraničních misích, který mi přiblížil život vojáků na základnách a potvrdil, že dary vojákům udělají velkou radost. Naše předchozí e-mailová komunikace mě ujistila ve správnosti směru mé cesty a dodávala odvahy k oslovování dalších potencionálních partnerů sbírky. 

Veškerý sortiment našich partnerů byl následně vyložen ke kontrole rentgenem, jenž zajišťovala Vojenská policie ve spolupráci s veterinářem a Celní správou České republiky.  Armáda České republiky přerozdělí balíčky a balíky do Afghanistánu, Mali, Pobaltí, Bosny, Hercegoviny a na Sinaj. 

Děkuji všem našim partnerům, jenž se podíleli dodáním svého sortimentu a podpořili tak náš letošní  projekt. 

Tereza Knihová, zakladatelka Nadačního fondu Ozbrojených složek České republiky

https://www.acr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/vojaci-v-zahranici-se-i-letos-mohou-tesit-na-vanocni-balicky-od-lidi-z-cr-217203/?fbclid=IwAR17kpmDCRKrILUDohsdbp1drVqDekfrNjUl-eoDGLeBHMReE4iGos6lA10