Oriflame pro Vánoční materiální sbírku za 127.000,-Kč!

06.09.2019

Oriflame je švédská kosmetická společnost nabízející vysoce kvalitní kosmetiku po celém světě více jak 50 let. Vývojové centrum sídlí v irském Dublinu, kde pracuje na 100 vědeckých pracovníků. Tato společnost je držitelem několika patentů a mnoha certifikátů kvality i ekologické šetrnosti. 

Dne 6.září 2019 se zakladatelka Nadačního fondu Ozbrojených složek ČR Tereza Knihová a PR managerka  společnosti Oriflame Lucie Šuchová sešli v pražském sídle společnosti, kde došlo k předání kosmetického sortimentu v podobě 350 ks mýdel, 20 ks sprchových gelů pro ženy, 330 šampónů na vlasy a tělo a 350 ks zklidňujících antiperpiračních krémů na nohy v celkové hodnotě 127.000,-Kč! Tento počet kosmetických produktů  odpovídá aktuálnímu počtu vojáků nasazených v zahraničních operacích, kterým vše předáme před Vánočními svátky prostřednictvím Centra zabezpečení zahraničních operací. 

Osobně bych chtěla poděkovat Lucii za její snahu a pomoc, kterou ovlivnila skutečnost, že je jeden z jejích rodinných příslušníků aktuálně nasazen na zahraničí misi v Mali.....

DĚKUJEME!