Nový partner Vánoční materiální sbírky - AC MARCA

25.07.2019

Novým partnerem Vánoční materiální sbírky pro vojáky nasazené v zahraničních operacích je AC MARCA Czech Republic s.r.o. - společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu AC MARCA se sídlem v Barceloně. Tato společnost je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů. Na Českém trhu je garantem kvality a zástupcem značek např. Sanytol, Alex, Lactovit, Orion, Duha, Ceys či Bryl. 

Tato společnost poskytla naší Vánoční materiální sbírce pro rok 2019 produkty řady Sanytol a to dezinfekční gely na ruce 75 ml (480 ks) a 250 ml (240 ks), hydratační mýdla Sanytol 250 ml (240 ks) a dezinfekce do obuvi 150 ml (120 ks) v celkové hodnotě 104.112,-Kč!

Antibakteriální gely jsme pro české vojáky vybrali proto, že je možné je použít kdykoliv a kdekoliv, bez použití vody. Zejména malé kapesní balení bude vhodné pro práci v terénu a na patrolách. 

Většina infekcí je přenášena pomocí rukou, proto je jejich pravidelné mytí tím nejjednodušším způsobem, jak infekcím předcházet. Volba dezinfekčního vyživujícího a obnovujícího tekutého mýdla Sanytol byl tedy jasnou volbou číslo 2.

Do třetice jsme vybrali dezinfekční sprej do obuvi, který hubí 99% bakterií, virů a plísní, které jsou mimo jiné zdrojem onemocnění pokožky nohou. 

Věříme, že naši vojáci tyto praktické prezenty ocení a za tento materiální dar velmi děkujeme.....