Nový partner NFOS - LP Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

05.04.2018

LP Legal, advokátní kancelář, s.r.o. je novým strategickým partnerem Nadačního fondu Ozbrojených složek ČR, se kterým bude v následujících dnes podespána rámcová smlouva o spolupráci a poskytování služeb. LP Legal poskytuje komplexní právní servis opřený o znalosti zkušených advokátů. JUDr. Jan Bureš, Ph.D. je bývalým poradcem v týmu Policejního prezídia PČR a bývalým vedoucím právníkem pozemních sil Armády České republiky specializující se právo na služebního poměru. 

Nadační fond Ozbrojených složek ČR obdržel nabídku na zvýhodněnou taxu právní konzultace, posouzení či zastupování, navíc NFOS přispěje  vybraným zraněným příslušníkům sborů příspěvek ve výši 1.000,-Kč/hod na první 3 konzultační hodiny.

NFOS ČR nebude zprostředkovávat poskytnutí právních služeb při kázeňských přestupcích, výsluhových nárocích či náhrad škod směřem k jednotlivým sborům. Právní ochrana příslušníků sborů pod NFOS ČR bude plynout při např. náhradách škody, napadeních (z toho plynoucí úraz či poranění), při insolvenci apod.