NADAČNÍ KALENDÁŘ 2020 K OBJEDNÁNÍ!

26.09.2019

Nadační fond Ozbrojených složek České republiky ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení Policie České republiky Vám představují II. ročník benefičního kalendáře pro rok 2020.
Při přípravě kalendáře jsem ke spolupráci vyzvala převážně ženy, jež ve svém profesním životě zajišťují bezpečnost občanů České republiky a spolupodílejí se na zajištění obrany naší země. S podporou tohoto kalendáře souhlasily i ty, které ve svém volném čase brousí jako diamant svůj talent pro nejrůznější sportovní aktivity a svojí účastí na mezinárodních soutěžích reprezentují Českou republiku takřka po celém světě.
Kalendář je věnován nejen všem příslušníkům ozbrojených složek, kteří jsou činní na území naší vlasti, ale také těm, kteří slouží daleko od svých domovů a rodin v zahraničních misích.
100% výtěžku směřuje na transparentní účet Nadačního fondu Ozbrojených složek České republiky a podporuje zejména ty, kteří při plnění svých úkolů a povinností ztratili část svého zdraví při výkonu služby.
Cena 399,-Kč při platbě na 2601382963 / 2010 předem, v případě dobírky + poštovné 50,-Kč. Adresu pro zaslání prosím do zprávy, na info@nfos.cz nebo na tel.kontakt 776 866 383.