Městským strážníkům patří náš dík

27.03.2020

Nezapomínáme na ty, kteří při nás stáli v začátcích Nadačního fondu Ozbrojených složek České republiky, protože díky vám jsme teď pevně na svejch!

Dnes jsem se rozhodla také pomoci strážníkům Městské policie hl.m.Prahy a to i přes fakt, že nespadají do naší nadační péče. V době stavu státní nouze nebudeme rozdělovat složky, které pracují na nejvyšší možné míře a přímo se jich dotýká ohrožení zdraví a života způsobené koronavirem.

Radost jsme se dnes snažili udělat příslušníkům útvaru psovodů v pražských Klánovicích. Působí zde na šestnáct hlídkových a pět záchranářských psovodů. Ti se před několika týdny rozhodli svoji účastí podpořit náš letošní nadační kalendář při fotografování jeho dalších stran.

Druhými vybranými jsou příslušníci Městské policie Praha - Obvodní ředitelství Prahy 3. Počtově oslabený útvar z důvodu karantény jednoho z kolegů také podporuje fakt, že zde slouží členové motorkářského klubu Black Dogs LE MC, který sdružuje policisty, válečné veterány, lékaře a záchranáře a v minulosti mezi sebou vybrali částku ve výši 6.000,- Kč, které věnovali na naši finanční sbírku pro vojáky padlé v AFG v srpnu 2018.

Řada příslušníků Městské policie hl.m.Prahy také v minulosti zakoupilo ve větším množství naše kalendáře, čímž přispěli na činnost našeho fondu.

Děkujeme Ing. Eduardu Šusterovi, řediteli Městské policie hl.m.Prahy za možnost spolupráce. Velmi si ceníme práce vašich lidí!

Tereza Knihová