Hlasujte pro náš nadační kalendář!

24.03.2020

Hlasujte pro náš nadační kalednář v soutěži "Kalendář roku 2020"

......o nejhezčí, nejnápadnější a nejoriginálnější kalendář. Cílem soutěže je ocenit kalendáře nejen z pohledu kvality polygrafického zpracování a originálního návrhu, ale také z hlediska společenského přínosu či silného lidského příběhu. Jejich vyhodnocení proběhne 23.března, kdy bude zasedat porota v Národním technickém muzeu a vítězové budou vyhlášeni při veletrhu Reklama polygraf obaly dne 29. dubna v PVA EXPO v Praze.

Děkuji za spolupráci představitelům Ozbrojených složek České republiky, kteří umožnili, aby spatřil světlo světa a to zejména plk. Zdeněku Kučovi (Generální ředitelství Celní správy ČR), Ing. Marianu Prokešovi (Generální ředitelství Vezeňské služby ČR), plk. Tomáši Kehárovi (Ochranná služba PČR), Ing. Eduardu Šusterovi (Městská policie hl.m.Prahy), tiskové mluvčí Vojenské policie npor. Ing. Nikole Hájkové, předsedkyni obranného výboru Mgr. Janě Černochové (finančně trvale podporuje náš nadační fond) a majoru Ignáci Laňkovi (URNA).

Prodejem jsme získali celkem 62.991,-Kč, ze kterého budeme i v letošním roce čerpat finanční podporu pro příslušníky zraněné při výkonu služby.

Věřím, že i v letošním roce pro vás připravím zajímavý kalendář. Již nyní mohu prozradit, že bude plný emotivních momentek či náhledů do realné přípravy a náplně výkonu služby jednotlivých složek, útvarů a oddělení, jenž budu fotografovat po celé České republice.

DĚKUJEME!
Tereza Knihová

https://kalendarroku.cz/soutez/hlasovani