Heart Warrior jako první věnoval příspěvek NFOS

08.02.2018

Střelecká facebooková skupina Heart Warrior jako první věnoval Nadačnímu fondu Ozbrojených složek ČR finanční podporu ve výši 12.585,-Kč.  Tato částka pochází z doprodeje charitativních střeleckých kalendářů Heart Warrior, jehož výtěžek dne 12. ledna 2018 doputoval k rukám brigádní generálky Lenky Šmerdové zastupující Vojenský fond solidarity. 

https://www.fondsolidarity.army.cz/aktuality/heart-warrior-venoval-vojenskemu-fondu-solidarity-vytezek-z-prodeje-kalendare

Finální částku dotvořila dražba posledního prodejního kusu kalendáře, jenž s věnovaním podepsal Instruktor Zero - bývalý příslušník italských ozbrojených sil, bezpečnostní konzultant, specialista na školení vojenských a policejních sil, výsadkář, potápěč a expert na přežití. Tato italská ikona střelecko-taktického výcviku potvrdila spolupráci s naším nadačním fondem pro letošní rok a můžete i v budoucnu očekávat něco extra..... Dražba byla ukončena během včerejší 20 hod na facebookovém profilu Heart Warrior a nejvyšší příhoz 3.000,-Kč přišel od Michala Kocurka z Vratimova.

Velký dík směřuje také k zakladateli Heart Warrior Petru Neugebauerovi, jenž umožnil tuto dražbu a věnoval finanční částku z doprodeje kalendářů našemu Nadačnímu fondu.

Děkujeme!

HEART WARRIOR

věnuje 12.585,-Kč

NADAČNÍMU FONDU OZBROJENÝCH SLOŽEK ČR