ARMED STORE s.r.o. pomáhá

27.03.2020

Společnost ARMED STORE s.r.o., největší army shop v České republice specializující se na vojenské a outdoorové vybavení a prodej zbraní a střeliva nás opět podporuje. Jak jistě víte, v minulých letech nám umožnil na prodejně svého kamenného obchodu fotografovat jednu stranu charitativního kalendáře Heart Warrior, jehož výtěžek pak putoval na transparentní účet Nadačního fondu Ozbrojených složek ČR. Každý rok jsme měli možnost přes ARMED STORE s.r.o. také naše kalendáře prodávat.

Nadační fond Ozbrojených složek ČR a ARMED STORE s.r.o. se rozhodli společně podopřit vnitrostátní Ozbrojené složky České republiky. Od 31.3.2020 obdrží stejnou materiální podporu jako příslušníky na hraničních a uzavřených oblastech také ostatní příslušníci složek. Sortiment z  materiální sbírky si mohou osobně vyzvednout v kamenných prodejnách společnosti ARMED STORE s.r.o. v Praze, Táboře, Plzni, Vyškově a Brně v otevírací době po prokázání příslušnosti. Platí omezení převzetí zboží max. pro 1 sloužícího kolegu.

Tímto bychom Vám společně chtěli poděkovat za vaši službu a alespoň trochu zpříjemnit stávající celorepublikovou situaci. Osobně bych chtěla poděkovat panu Pavlu Zendulkovi za možnost  společné realizace tohoto nápadu v době, kdy jsou jeho prodejny pod tlakem z eshopových objednávek a jeho souhlasu ke spolupráci si opět velmi cením.

Pohodový víkend všem

Tereza Knihová