JAK MŮŽETE POMOCI

FINANČNÍM DAREM

Formu této podpory můžete směřovat jednorázově či trvalým příkazem na číslo tranpsarentního účtu 2601382963 / 2010, vedeném u Fio banky a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1. Pokud chcete přispět na konkrétní program či případ zraněného příslušníka napište do poznámky k platbě. Na tomto účtu Nadačního fondu Ozbrojených složek ČR jsou také veškeré detailní informace pro širokou veřejnost pomocí internetu okamžitě doložitelné a průkazné. 

Příspěvek nad 1.000,-Kč za kalendářní rok je možné uplatnit při snížení daně z příjmu fyzických osob. Pro potvrzení daru nás neváhejte kontaktovat e-mailem info@nfos.cz nebo na telefonickém spojení 776 866 383.  

NÁKUPEM NAŠEHO NADAČNÍHO KALENDÁŘE

Nadační kalednář je možné objednat na e-mailové adrese info@nfos.cz nebo na telefonickém spojení 776 866 383. Osobnosti, které podpořili náš první ročník naleznete zde https://www.nfos.cz/osobnosti-ktere-podporili-cinnnost-naseho-fondu/

NÁKUPEM NADAČNÍHO SORTIMENTU

Trička, mikiny, hrníčky, klíčenky a další naleznete u našeho nadačního partnera ARMYTRIKA.cz https://www.armytrika.cz

MOŽNOST USPOŘÁDÁNÍ STŘELECKÉ SOUTĚŽE

Uspořádání střelecké soutěže a darování části zápisného je pro nás jednou z variant, jak financovat další případy čerpání nadační pomoci.  Pro tuto možnost nabízíme zajištění občerstvení, zajištění cen pro soutěžící, fotografické služby , sdílenou informaci o Vaší společnosti apod.